Samenwerking met Lamboo

Terug naar nieuwsoverzicht

4 november -

Eind 2002 tekende Lamboo haar eerste contract met Hello Company. Nadat Hello Company een aantal jaren zeer succesvol heeft gebeld voor Lamboo, werd de samenwerking stopgezet vanwege de mooie groei die Lamboo had gerealiseerd naar aanleiding van de door Hello Company aangeleverde leads.

Onlangs heeft Lamboo een nieuwe dienst op de markt gebracht en wederom heeft Lamboo Hello Company ingeschakeld om leads aan te gaan leveren zodat deze nieuwe dienst goed in de markt kan worden gezet. Toch heel erg leuk dat Hello Company na een rustperiode van zeven jaar weer voor Lamboo aan de slag mag gaan.

Saillant detail is overigens dat onze adviseur die het contract met Lamboo in 2002 heeft gesloten ook het contract anno 2011 heeft gesloten .... Over continuïteit gesproken!